Link content parser (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: List
pt: Lista

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Content field
pt: Campo do conteúdo

en: About
pt: Sobre

en: Example:
pt: Exemplo:

en: Title field
pt: Campo de título

en: Image field
pt: Campo de imagem

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Title field: @title
pt: Campo título: @title
