Link content parser (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: List
az: Siyahı

en: - None -
az: - heç nə -

en: About
az: Haqqında

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Field types
az: Sahə növləri
