Link content parser (1.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: List
ca: Llistat

en: - None -
ca: - Cap -

en: Content field
ca: Camp de contingut

en: About
ca: Detalls

en: Example:
ca: Exemple:

en: Title field
ca: Camp títol

en: Field types
ca: Tipus de camps
