Link content parser (1.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: - None -
et: - Puudub -

en: Content field
et: Sisuväli

en: About
et: Programmist

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Image field
et: Pildi väli

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Failed to fetch file due to error "%error"
et: Faili hankimine ebaõnnestus vea "%error" tõttu.
