Link content parser (1.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Content field
eu: Eduki eremua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Title field
eu: Izenburu eremua

en: Field types
eu: Eremu motak
