Link content parser (1.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: List
fa: فهرست

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Content field
fa: فیلد محتوا

en: About
fa: درباره

en: Example:
fa: مثال:

en: Image field
fa: فیلد تصویر
