Link content parser (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: List
gl: Lista

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Content field
gl: Campo de contido

en: About
gl: Información

en: Example:
gl: Exemplo:

en: Title field
gl: Campo de título
