Link content parser (1.0.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: List
it: Elenco

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Content field
it: Campo contenuto

en: About
it: Informazioni

en: Example:
it: Esempio:

en: Title field
it: Titolo del campo

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Failed to fetch file due to error "%error"
it: Impossibile recuperare il file a causa dell'errore "%error"
