Link content parser (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Content field
lv: Satura lauks

en: About
lv: Par

en: Example:
lv: Piemērs:

en: Title field
lv: Virsraksta lauks
