Link content parser (1.0.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: List
nl: Lijst

en: - None -
nl: - Geen -

en: Content field
nl: Inhoudsveld

en: About
nl: Over

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Title field
nl: Titelveld

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Failed to fetch file due to error "%error"
nl: Ophalen mislukt door de fout '%error'

en: Failed to save file due to error "%error"
nl: Het bestand kon niet opgeslagen worden vanwege de volgende fout: '%error'
