Link content parser (1.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: List
pl: Lista

en: - None -
pl: - Brak -

en: About
pl: O stronie

en: Example:
pl: Przykład:

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: Field types
pl: Typy pól

en: Failed to fetch file due to error "%error"
pl: Nie udało się pobrać pliku z powodu błędu "%error"
