Link content parser (1.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: List
fa: سجل

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: About
fa: درباره

en: Title field
fa: عنوان حوزه

en: Image field
fa: میدان تصویر
