Link content parser (1.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: List
ro: Listă

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Content field
ro: Conţinut câmp

en: About
ro: Despre

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Failed to fetch file due to error "%error"
ro: Nu s-a reușit recuperarea de fișier din cauza erorii "%error"
