Link content parser (1.0.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: List
uk: Список

en: - None -
uk: - Немає -

en: Content field
uk: Поле матеріалу

en: About
uk: Про модуль

en: Example:
uk: Приклад:

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Image field
uk: Поле зображення

en: Field types
uk: Типи полів

en: Failed to fetch file due to error "%error"
uk: Не вдалося вибрати файл через помилку "%error"

en: Failed to save file due to error "%error"
uk: Не вдалося зберегти файл через помилку "%error"
