Link content parser (1.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: List
vi: Danh sách

en: - None -
vi: - Không -

en: Content field
vi: Trường dữ liệu nội dung

en: About
vi: Giới thiệu

en: Example:
vi: Ví dụ:
