Postmark (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: settings
de: Einstellungen

en: Mail
de: E-Mail

en: Recipient
de: Empfänger

en: Debugging
de: Fehlersuche

en: Test email
de: Test-E-Mail
