Postmark (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: settings
nl: instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Test email
nl: Test e-mail
