Postoffice (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Theme
is: Þema

en: Mail
is: Póstur

en: To
is: Til

en: Send
is: Senda
