Postoffice (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Theme
pl: Skórka

en: Mail
pl: Poczta

en: To
pl: Do

en: Send
pl: Wyślij

en: Example modules
pl: Przykładowe moduły

en: Hello @recipient-name,
pl: Dzień dobry @recipient-name,
