Postoffice (1.0.0-beta3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Mail
de: E-Mail

en: To
de: An

en: Send
de: Senden

en: Custom theme
de: Benutzerdefiniertes Theme

en: Example modules
de: Beispielmodule

en: Hello @recipient-name,
de: Hallo @recipient-name,
