Postoffice (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Theme
hr: Tema

en: Mail
hr: E-pošta

en: To
hr: Za

en: Send
hr: Pošalji
