Postoffice (1.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Theme
el: Θέμα

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: To
el: Προς

en: Send
el: Αποστολή
