Postoffice (1.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Theme
eu: Tema

en: Mail
eu: Posta

en: To
eu: Nori

en: Send
eu: Bidali
