Postoffice (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Send
bo: སྐུར་བ
