Postoffice (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Theme
fi: Teema

en: Mail
fi: Sähköposti

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Send
fi: Lähetä

en: Example modules
fi: Esimerkkimoduuleja

en: Hello @recipient-name,
fi: Hei @recipient-name,
