Postoffice (1.1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Theme
fa: پوسته

en: Mail
fa: ارسال پست

en: To
fa: به

en: Send
fa: ارسال

en: Example modules
fa: ماژول‌های نمونه
