Postoffice (1.1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Mail
he: מייל

en: To
he: אל

en: Send
he: שלח
