Postoffice (1.1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: To
kn: ಗೆ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Transport
kn: ವರ್ಗಾವಣೆ
