Postoffice (1.1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Theme
id: Tema

en: Mail
id: Email

en: To
id: Untuk

en: Send
id: Kirim

en: Hello @recipient-name,
id: Apa kabar @recipient-name,
