Postoffice (1.1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Theme
pt: Tema

en: Mail
pt: Correio

en: To
pt: Para

en: Send
pt: Enviar

en: Attach files
pt: Anexar ficheiros

en: Custom theme
pt: Tema personalizado

en: Hello @recipient-name,
pt: Olá @recipient-name,
