Postoffice (1.1.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Theme
et: Teema

en: Mail
et: E-post

en: To
et: Kellele

en: Send
et: Saada

en: Attach files
et: Manusta faile

en: Hello @recipient-name,
et: Tere @recipient-name,
