Postoffice (1.1.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Theme
oc: Tèma

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: To
oc: A

en: Send
oc: Mandar

en: Attach files
oc: Jónher des fichièrs
