Postoffice (1.1.3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Theme
ro: Temă

en: Mail
ro: E-mail

en: To
ro: Către

en: Send
ro: Trimite

en: Hello @recipient-name,
ro: Bună @recipient-name,
