Postoffice (1.1.3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Theme
ru: Тема

en: Mail
ru: Почта

en: To
ru: Кому

en: Send
ru: Отправить

en: Attach files
ru: Вложенные файлы

en: Absolute URLs
ru: Абсолютные ссылки

en: Transport
ru: Транспорт

en: Example modules
ru: Пример модулей

en: Hello @recipient-name,
ru: Здравствуйте, @recipient-name,
