Postoffice (1.1.4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Theme
da: Tema

en: Mail
da: E-mail

en: To
da: Til

en: Attach files
da: Vedhæft filer

en: Absolute URLs
da: Absolutte URLer

en: Hello @recipient-name,
da: Hej @recipient-name,
