Postoffice (1.1.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Theme
hi: थीम

en: Mail
hi: मेल

en: To
hi: को

en: Send
hi: भेजें
