Postoffice (1.1.4) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Theme
uk: Тема

en: Mail
uk: Пошта

en: To
uk: До

en: Send
uk: Надіслати

en: Attach files
uk: Вкласти файл

en: Absolute URLs
uk: Абсолютні URL-адреси

en: Transport
uk: Транспорт

en: Custom theme
uk: Власна тема

en: Example modules
uk: Модулі-приклади

en: Hello @recipient-name,
uk: Вітаємо, @recipient-name,
