Postoffice (1.1.5) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Theme
ca: Tema

en: Mail
ca: Correu

en: To
ca: Per

en: Send
ca: Enviar

en: Absolute URLs
ca: URL absoluts

en: Hello @recipient-name,
ca: Hola @recipient-name,
