Postoffice (1.1.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Mail
cs: E-mail

en: To
cs: Komu

en: Send
cs: Poslat
