Postoffice (1.1.5) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Theme
es: Tema

en: Mail
es: Correo

en: To
es: Para

en: Send
es: Enviar

en: Attach files
es: Adjuntar archivos

en: Absolute URLs
es: URLs absolutas

en: Hello @recipient-name,
es: Hola @recipient-name,
