Postoffice (1.1.5) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Theme
hu: Smink

en: Mail
hu: Levél

en: To
hu: Hova

en: Send
hu: Küldés

en: Attach files
hu: Fájlok csatolása

en: Absolute URLs
hu: Abszolút webcímek

en: Transport
hu: Átvitel

en: Example modules
hu: Példamodulok

en: Hello @recipient-name,
hu: Kedves @recipient-name!
