Postoffice (1.1.5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Theme
ta: தீம்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: To
ta: பெறுநர்

en: Send
ta: அனுப்புக
