Postoffice (1.1.6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Theme
be: Тэма

en: Mail
be: Пошта

en: To
be: Каму

en: Send
be: Адаслаць
