Postoffice (1.1.6) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Theme
ja: テーマ

en: Mail
ja: メール

en: To
ja: 宛先

en: Send
ja: 送信

en: Attach files
ja: ファイルを添付

en: Absolute URLs
ja: 絶対URL

en: Hello @recipient-name,
ja: こんにちは @recipient-name 様
