Postoffice (1.2.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Theme
gl: Tema

en: Mail
gl: Correo-e

en: To
gl: Para

en: Send
gl: Enviar

en: Absolute URLs
gl: URLs absolutas
