Postoffice (1.2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Mail
hy: Փոստ

en: To
hy: Ում

en: Send
hy: Ուղարկել
