Postoffice (1.2.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Mail
te: మెయిల్

en: To
te: ఎవరికి

en: Send
te: పంపించు
