Postoffice (1.2.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Theme
jv: Tema

en: Mail
jv: Surat

en: To
jv: Marang

en: Send
jv: Kirim
