Postoffice (1.2.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Mail
ne: पत्र

en: To
ne: लाई

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
