Postoffice (1.2.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Mail
sk: Pošta

en: To
sk: Komu

en: Send
sk: Odoslať

en: Attach files
sk: Pripojiť súbor

en: Absolute URLs
sk: Absolútne URL adresy
